Kam na výlet, Vaše turistické tipy na výlet

    
    
Dnes je Neděle 04. června 2023 svátek slaví Dalibor, zítra Dobroslav
Adršpach
Janův Hrádek
Ludéřov
Žleby

ReklamaPřihlášení
jméno:
heslo:

>> registrace <<

zapomněli jste heslo?

Náhodný obrázek


Sněžka
typ: Hora
okres: TrutnovLežáky
typ: Vesnice
okres: Chrudimosada Jizerka
typ: Osada
okres: Jablonec nad NisouStaroměstská mostecká věž
typ: Věž
okres: Hlavní město PrahaPolička
typ: Město
okres: Svitavy

Redaktoři obsahu
Milí návštěvnící,
máme tu pro Vás zajímavou nabídku. Určitě mnozí z Vás by chtěli napsat o něčem zajimavém ze svých výletů či cest po české zemi a zanechat tak po sobě svá díla zde na internetu. Možná již máte jisté zkušenosti s nějakým blogem, avšak třeba pro malou návštěvnost byly pro Vás tyto pokusy jen velkým zklamáním. Není to samozřejmě Vaše vina, jenom ona konkurence je nelítostná a takových blogů je na tom našem světovém internetu už fakt hodně. Co Vám vlastně nabízíme? Staňte se našimi redaktory!

Co od nás můžete očekávat
 • vkládání a úprava článku je velmi jednoduchá, vše se upravuje přes jednoduché webové rozhraní
 • pomůžeme Vám i v grafickém rozvržení, částečná textová korekce a finální úprava článku ke zdárnému zveřejnění
 • umístění článku na titulní stranu až na několik dní
 • nedopadnete jako někde jinde, kde se na prvních pár minut Váš článek objeví na titulní stránce a potom jej nahradíme jiným článkem
 • článek bude neustále k dohledání, bude mít trvalý link, Vaše zveřejněné články nemažeme!
 • ty nejúspěšnější z Vás získají výsady GOLD redaktora s možností získat za své dobře hodnocené příspěvky i finanční ohodnocení
 • do ničeho Vás nenutíme, vše je dobrovolné. Nemusíte ze sebe chrlit jeden článek za druhým. Nejste novináři.
 • máme rádi nové síly, přivítáme každého bez ohledu na věk, pohlaví čí vyznání


A o čem můžete psát

Volba je skoro čistě jen a jen na Vás. Máme jen jednu malou podmínku. Téma Vaše příspěvku musí korenspondovat se zaměřením tohoto serveru. Jinak můžete nám popsat třeba zážitek z Vašeho oblíbeného místa nebo napsat o Vašem výletu na měsíc, fantazii se meze nekladou. Máte vlastní teorii o vzniku pověsti anebo detailně propracovanou semestrální práci z historii nějaké české památky? Napište nám to. My článek vydáme pod Vaším jménem či přezdívkou a nejlépe hodnocenné články oceníme. Určitě na tom vyděláte.


Nečekejte od nás

 • peníze za články. Alespoň ne teď hned. Staňte se GOLD redaktorem a pak Vás čeká i finanční ohodnocení (podmínky pro získání GOLD redaktora získáte v uživatelské sekci - nápověda)
 • neustálou podporu - každý by měl pracovat sám na sobě a neustále se zlepšovat
 • vydání úplně všech článků - někdy je třeba dát si trochu pozor na neporušování určitých podmínek anebo si budeme myslet, že tento článek se na tento server opravdu nehodí. Nebojte se, takových článků je opravdu málo

Co neděláme
 • v článcích neuvádíme linky na warez, cdkeye, cracky či odkazy jinak porušující mravní řád. Toto od nás opravdu nečekejte.
 • snažte se psát spisovně, ale i hovorovou podobu textu dokážeme také ocenit. Nemáme rádi, když si tu budete výléváte zlost a vše budete navíc doprovázet sprostými narážkami. Chápeme Váše pocity, ale budeme rádi, když dáte o tom či jiném vědět asertivním způsobem.
 • nemáme tu rádi aktuální politické dění či extrémistické hlášky. Pro jisté okruhy politiky existují jisté vyjímky. Zajímá nás třeba historie.
 • nekopírujeme celé články. Obrázky a grafiku se snažíme dělat sami. Nemůžeme vše detailně kontrolovat.


A nyní přicházíme s otázkou. Myslíte že chcete přispívat na rozvoj tohoto serveru? Máte něco, co byste nám chtěli sdělit anebo přímo našim (Vašim) čtenářům? Chcete jednou získávat za svá díla opravdové ohodnocení? Máte vlastní blog a chtěli byste využít naší reklamu? I takhle se můžeme domluvit.

Zde se můžete zaregistrovat a nebo jednoduše nám své podměty zašlete na info@kam-na-vylet.cz a my Vám ukážeme cestu kudy kam.

Všechna práva vyhrazena. © 2006-2014 www.kam-na-vylet.cz
Tipy pro Vás : Webkamery a televize |
TOPlist