Kam na výlet, Vaše turistické tipy na výlet

    
    
Dnes je Pondělí 22. července 2019 svátek slaví Magdaléna, zítra Libor
Hradec n. Mor.
Hrubá Skála
hradby Polička
lanovka na ČH

ReklamaPřihlášení
jméno:
heslo:

>> registrace <<

zapomněli jste heslo?

Náhodný obrázek


Sychrov
typ: Zámek
okres: Liberecvysílač na Černé Hoře
typ: Technická památka
okres: TrutnovFrýdštejn
typ: Hrad
okres: Jablonec nad NisouBorůvka
typ: Rozhledna
okres: ChrudimHranická propast
typ: Propast
okres: Přerov

Detail článku:
Týdenní cesta do pravěku s Muzeu Karla Zemana
V červenci a srpnu pořádáme příměstské tábory pro malé filmaře a dobrodruhy od 7 do 15 let!

Týdenní cesta do pravěku s Muzeu Karla Zemana

Muzeum Karla Zemana připravilo sérii exkluzivních filmových příměstských táborů. Děti během týdenního komponovaného programu zažijí spoustu her a zábavy inspirované filmovou tématikou a fantazií Karla Zemana, proniknou do tajů animace a filmového triku. Ústřední linkou celého tábora je výroba filmu inspirovaného Cestou do pravěku, za pomocí tradičních filmových triků, animace i moderních technologií. Mladí filmaři ale zdaleka nebudou od rána do odpoledne zavření u animačního stolu. Celodenní programy zahrnují i návštěvu filmových ateliérů na Barrandově, plavby stylovou elektrolodí po Čertovce či výpravu na naleziště trilobitů. Tábor je určen pro děti od 7 do 15 let. Program začíná vždy v pondělí a trvá do pátku. Příměstský tábor je vedený zkušenými lektory, zahrnuje kromě aktivního programu i kvalitní stravu a pitný režim.

Termíny:

první turnus: 21. 7. – 25. 7. 2014 • druhý turnus 28. 7. – 1. 8. 2014, třetí turnus 4. 8. – 8. 8. 2014 • vždy od 8.00 do 17.30 h.

Program:

Dopoledne věnujeme poznávání tajů filmového triku a animované tvorby. Provedeme malé filmaře procesem přípravy filmu od námětu, obrazového scénáře, výroby loutek, samotné natáčení až po postprodukci. Vybrané filmové postupy budeme zkoumat jak v expozici Muzea Karla Zemana tak přímo prostřednictvím Zemanových filmů a vše zúročíme při přípravě vlastního filmu. V odpolední části programu se budeme vydávat i mimo muzeum, tak aby filmové poznávání bylo kombinováno i s pobytem na čerstvém vzduchu a pohybem a zároveň aby zážitky byly, co nejpestřejší. Každý den opět končíme kreativními aktivitami v prostorách Saského dvora. Počet dětí je limitován tak abychom mohli nabídnout individuální přístup všem účastníkům příměstského tábora.Cena tábora: 3650 Kč za jednoho účastníka. Při účasti 2 a více sourozenců 3350.- Kč. Získejte týden ve světě fantazie karla Zemana o 20% výhodněji! Při objednání do konce května platí zvýhodněná cena 2950 Kč!

vloženo: 03.05.2014


fotogalerie:Všechna práva vyhrazena. © 2006-2014 www.kam-na-vylet.cz
Tipy pro Vás : Webkamery a televize |
TOPlist