Kam na výlet, Vaše turistické tipy na výlet

    
    
Dnes je Pátek 15. listopadu 2019 svátek slaví Leopold, zítra Otmar
Panorama
Kozákov
Nechanice
Pařížov

Reklama



Přihlášení
jméno:
heslo:

>> registrace <<

zapomněli jste heslo?

Náhodný obrázek


Hostinné
typ: Město
okres: Trutnov



Sovinec
typ: Hrad
okres: Bruntál



Vrbice
typ: Rozhledna
okres: Rychnov nad Kněžnou



pivovar ve Třeboni
typ: Technická památka
okres: Jindřichův Hradec



rozhledna Suchý Vrch
typ: Rozhledna
okres: Ústí nad Orlicí





Detail článku:
Týdenní cesta do pravěku s Muzeu Karla Zemana
V červenci a srpnu pořádáme příměstské tábory pro malé filmaře a dobrodruhy od 7 do 15 let!

Týdenní cesta do pravěku s Muzeu Karla Zemana

Muzeum Karla Zemana připravilo sérii exkluzivních filmových příměstských táborů. Děti během týdenního komponovaného programu zažijí spoustu her a zábavy inspirované filmovou tématikou a fantazií Karla Zemana, proniknou do tajů animace a filmového triku. Ústřední linkou celého tábora je výroba filmu inspirovaného Cestou do pravěku, za pomocí tradičních filmových triků, animace i moderních technologií. Mladí filmaři ale zdaleka nebudou od rána do odpoledne zavření u animačního stolu. Celodenní programy zahrnují i návštěvu filmových ateliérů na Barrandově, plavby stylovou elektrolodí po Čertovce či výpravu na naleziště trilobitů. Tábor je určen pro děti od 7 do 15 let. Program začíná vždy v pondělí a trvá do pátku. Příměstský tábor je vedený zkušenými lektory, zahrnuje kromě aktivního programu i kvalitní stravu a pitný režim.

Termíny:

první turnus: 21. 7. – 25. 7. 2014 • druhý turnus 28. 7. – 1. 8. 2014, třetí turnus 4. 8. – 8. 8. 2014 • vždy od 8.00 do 17.30 h.

Program:

Dopoledne věnujeme poznávání tajů filmového triku a animované tvorby. Provedeme malé filmaře procesem přípravy filmu od námětu, obrazového scénáře, výroby loutek, samotné natáčení až po postprodukci. Vybrané filmové postupy budeme zkoumat jak v expozici Muzea Karla Zemana tak přímo prostřednictvím Zemanových filmů a vše zúročíme při přípravě vlastního filmu. V odpolední části programu se budeme vydávat i mimo muzeum, tak aby filmové poznávání bylo kombinováno i s pobytem na čerstvém vzduchu a pohybem a zároveň aby zážitky byly, co nejpestřejší. Každý den opět končíme kreativními aktivitami v prostorách Saského dvora. Počet dětí je limitován tak abychom mohli nabídnout individuální přístup všem účastníkům příměstského tábora.



Cena tábora: 3650 Kč za jednoho účastníka. Při účasti 2 a více sourozenců 3350.- Kč. Získejte týden ve světě fantazie karla Zemana o 20% výhodněji! Při objednání do konce května platí zvýhodněná cena 2950 Kč!

vloženo: 03.05.2014


fotogalerie:



Všechna práva vyhrazena. © 2006-2014 www.kam-na-vylet.cz
Tipy pro Vás : Webkamery a televize |
TOPlist