Kam na výlet, Vaše turistické tipy na výlet

    
    
Dnes je Pondělí 22. července 2019 svátek slaví Magdaléna, zítra Libor
Pařížov
Špindlerův Mlýn
Kozákov
Trojský zámek

ReklamaPřihlášení
jméno:
heslo:

>> registrace <<

zapomněli jste heslo?

Náhodný obrázek


Veselý kopec
typ: Skanzen
okres: ChrudimToulovcova
typ: Rozhledna
okres: ChrudimZoo Brno
typ: Zoo
okres: Brno-městoLednice
typ: Zámek
okres: BřeclavKřížová cesta ROKOLE
typ: Cesta
okres: Rychnov nad Kněžnou

Detail článku:
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR VĚDECKÉ LÉTO SE BLÍŽÍ
ilustrativní obrázek

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR VĚDECKÉ LÉTO SE BLÍŽÍ

Vyzkoušejte si na vlastní kůži, jak zábavná může být věda.

Praha - 29. 04. 2014. Nové zážitky, zábavné experimenty, zajímavé exkurze? To vše najdete na příměstském táboře VĚDECKÉ LÉTO. Týdenní turnusy budou probíhat ve vybraných městech každý pracovní den po celé letní prázdniny. Nabitý program spojující zábavu a poznání je vhodný pro děti od 6 do 12 let. O malé vědce se po celou dobu budou starat proškolení lektoři. Léto se blíží, už máte program na prázdniny?

Děti jsou na začátku tábora rozděleny do vědeckých týmů, které mezi sebou mohou soutěžit. Během experimentů se zábavnou a interaktivní formou dozvědí mnoho nových informací a vytvoří si pozitivní vztah k běžně obávaným předmětům,“ uvedl manažer projektu Stanislav Gottfried. Vědecké tábory jsou letním pokračováním oblíbených kroužků VĚDA NÁS BAVÍ. „V letošním roce na táborech očekáváme až 1000 dětí. Prostřednictvím kroužků, táborů a dalších aktivit chceme v dětech podnítit zájem o obor budoucnosti - vědu,“ dodal Gottfried.

Toto léto se děti vydají na dobrodružnou cestu po stopách vzniku a vývoje života na Zemi. Nejprve si mladí vědci vyzkouší, co všechno umí přírodní živly a pokusí se je zkrotit tak jako jejich předci. Vyrobí si také modely jednotlivých orgánů lidského těla, díky kterým zjistí, jak fungují, a sestaví si z nich vlastní tělo. V závěrečné éře vědy a techniky si děti vyzkouší postavit nejrůznější mechanické stroje a do kosmu odpálí i raketu.

Ani vědecký tábor není jen o bádání, proto si malí vědátoři protáhnou těla při řadě pohybových aktivit a her. Vydají se také na vědecké expedice po přírodních a technických zajímavostech, např. do science centra, televizního vysílače, ZOO, archeologického parku a dalších míst. Příměstský letní tábor je alternativou ke klasickým vícedenním táborům. Děti stráví den až týden plný zábavy a večer mohou být opět s rodinou.

CENA:

  • týden od 1.750,- Kč*

  • den od 400,- Kč*

  • *cena se může v jednotlivých městech lišit, více na www.vedanasbavi.cz

MÍSTA KONÁNÍ:

On-line přihlášku, termíny a místa konání naleznete na: www.vedanasbavi.cz/primestske-tabory.php

vloženo: 03.05.2014


fotogalerie:


Všechna práva vyhrazena. © 2006-2014 www.kam-na-vylet.cz
Tipy pro Vás : Webkamery a televize |
TOPlist