Kam na výlet, Vaše turistické tipy na výlet

    
    
Dnes je Pondělí 18. listopadu 2019 svátek slaví Romana, zítra Alžběta
Kost
Nové hrady
Bozkov
Les Království

ReklamaPřihlášení
jméno:
heslo:

>> registrace <<

zapomněli jste heslo?

Náhodný obrázek


Muzeum českého karosářství
typ: Muzeum
okres: Ústí nad OrlicíČeská Skalice
typ: Město
okres: Náchodrozhledna Dobrošov (Jiráskova chata)
typ: Rozhledna
okres: Náchodzámek Světlá nad Sázavou
typ: Zámek
okres: Havlíčkův BrodChrudim
typ: Město
okres: Chrudim

Detail článku:
Přelouč ožije vojenskými manévry
V sobotu 21. 5. začne v Přelouči v areálu Tank Power jedinečná show nejen pro vojenské nadšence a milovníky vojenské techniky, ale také pro rodiny s dětmi.

Mimořádně atraktivní program je připravený na sobotu 21. 5. v areálu Tank Power v Přelouči. V 10 hodin dopoledne odstartuje den nabitý vojenskou technikou, adrenalinovými aktivitami i mimořádnými hosty. Návštěvníci si mohou vyzkoušet řadu neobvyklých atrakcí, třeba lanový park s obří houpačkou, aquazorbing, připravena je také střelecká hra Battlefield live nebo projížďka v BVP, návštěvníci si budou moci vyzkoušet nejrůznější vojenskou techniku, kterou představí třeba Klub vojenské historie Pardubice.
Bohatý program je připraven také pro děti, soutěžit se bude o atraktivní ceny ve dvou věkových kategoriích, a to 3 – 10 let a 11 – 15 let. Starší děti se mohou přihlásit do náročného závodu „O pohár generála Klemeše“. Právě gen. Klemeš převzal záštitu nad celou akcí.
Celou řadu překvapení pořadatelé zatím tají, naznačili ale účast členů Celní správy Pardubice, kteří by s sebou měli přivézt exponáty zadrženého padělaného zboží, nebo psovodů se psy cvičenými na vyhledávání drog.
Přejete si vidět rekonstrukci dobové bitvy? I v tomto případě se dočkáte! Bližší program bude zveřejněn na stránkách www.tankpower.cz. Akci můžete sledovat také na Facebooku.

vloženo: 09.04.2016
Všechna práva vyhrazena. © 2006-2014 www.kam-na-vylet.cz
Tipy pro Vás : Webkamery a televize |
TOPlist