Kam na výlet, Vaše turistické tipy na výlet

    
    
Dnes je Pondělí 25. května 2020 svátek slaví Viola, zítra Filip
u kapličky
Adršpach
Borůvka
Nechanice

ReklamaPřihlášení
jméno:
heslo:

>> registrace <<

zapomněli jste heslo?

Náhodný obrázek


hrad Hukvaldy
typ: Hrad
okres: Frýdek-MístekJeštěd
typ: Rozhledna
okres: LiberecZoo Brno
typ: Zoo
okres: Brno-městoOstravské muzeum
typ: Muzeum
okres: Ostrava-městoDlouhé stráně
typ: Elektrárna
okres: Šumperk

Detail článku:
Modelářské odpoledne na zámku
ilustrativní obrázek

přijměte srdečné pozvání na „Modelářské odpoledne na zámku“, které se uskuteční v sobotu 14. července 2012 od 14 hodin v Kaňkově sále a na nádvoří pardubického zámku. Tvořivé odpoledne doplní právě probíhající výstavu Modelářství je vášeň, která bude pro účastníky akce přístupná zdarma.

Návštěvníci budou moci shlédnout ukázky jízd a ovládání dálkově řízených modelů kamionů. Malí i velcí nadšenci si zasoutěží se svými vlastními modely aut při zajímavých dovednostních jízdách – tímto zveme každého, kdo by rád vyzkoušel či předvedl svoji šikovnost – nezapomeňte si svá autíčka přinést s sebou! Připraveny budou jednoduché i složitější papírové modely ke skládání a nejenom vaši nejmenší si mohou zkusit složit z papíru parník nebo šipku. Papírové šipky, letouny či vlaštovky se snesou k zemi ze zámecké arkády.

Přijďte na sobotní odpoledne společně s námi šetrně proměnit výjimečné prostředí zámeckých nádvoří v dráhy pro autíčka, v letiště, v modelářskou dílnu. Dost možná, že tak, jako mnozí před vámi – kluci, tatínkové, dědečkové – propadnete modelářské vášni…

vloženo: 12.07.2012


fotogalerie:
Všechna práva vyhrazena. © 2006-2014 www.kam-na-vylet.cz
Tipy pro Vás : Webkamery a televize |
TOPlist