Kam na výlet, Vaše turistické tipy na výlet

    
    
Dnes je Pondělí 18. listopadu 2019 svátek slaví Romana, zítra Alžběta
Lanový park
Karlštejn
Rtyně
Přeskače

ReklamaPřihlášení
jméno:
heslo:

>> registrace <<

zapomněli jste heslo?

Náhodný obrázek


Špilberk
typ: Hrad
okres: Brno-městoLes Království
typ: Přehrada
okres: TrutnovLysá Hora
typ: Hora
okres: Frýdek-Místekzoo Chleby
typ: Zoo
okres: NymburkToulovcova
typ: Rozhledna
okres: Chrudim

Detail článku:
Hlasování veřejnosti o finalisty Zlaťáku startuje - hlasujte všichni

PRAHA, 29. dubna 2014


Hlasování veřejnosti o finalisty Zlaťáku startuje – hlasujte všichni!


Semifinále 2. ročníku kuchařské talentové show Zdravé 5 s názvem „Zlaťáci Zdravé 5“ vypuklo. Do soutěže se přihlásilo celkem 160 dětských týmů. Odborná porota vybrala z každého regionu 10 nejlepších týmů ze základních škol a 3 z dětských domovů i neziskových organizací pracujících s dětmi. O postupu 3 týmů s nejvyšším počtem hlasů z každé kategorie do národního finále rozhodne v online hlasování veřejnost. Hlasujte od 1. do 14. května na www.zdrava5.cz/zlataci.cz!


V odborné porotě zasedli zástupci Nadačního fondu Albert, Zdravé 5, a sdružení People in Motion, které kreativní koncept soutěže pro fond připravilo. Porotci pečlivě vybrali z došlých příspěvků ty nejkvalitnější. O finalistech postupujících do národních kol již rozhodnou sami návštěvníci webových stránek www.zdrava5.cz/zlataci.cz. Tři soutěžní týmy s největším počtem hlasů z každého regionu ze všech kategorií – základní školy, dětské domovy a neziskové organizace pracující s dětmi – se utkají v celostátním finále. To bude probíhat dokonce na dvou místech – pro Čechy 31. května v Praze a pro Moravu 7. června v Olomouci.


Hodnotili jsme především celkový nápad, kreativitu, týmovou práci a výsledný vzhled pokrmu. Překvapily mě hlavně nápady soutěžních týmů, něco tak originálního a lákavého jsem sama nikdy nevytvořila, určitě mám co dohánět,“poznamenala Judita Urbánková, členka správní rady Nadačního fondu Albert a ředitelka komunikace sítě prodejen Albert.


Úkolem soutěžních tým bylo vykouzlit zdravý pokrm, složit sloku písničky a odvážně ji „zarapovat“ i zahrát si vědomostní deskovou hru Košík plný rozumu. V těch samých disciplínách pak zabojují s konkurencí i ve finálových kolech.


Více informací o projektu naleznete na www.zdrava5.cz/zlataci.cz.***

Nadační fond Albert zastřešuje charitativní aktivity značky Albert. Byl založen 1. září 2009. Hlavním zdrojem příjmů Nadačního fondu Albert je prodej plastových tašek v prodejnách Albert. Ve správní i dozorčí radě Nadačního fondu Albert jsou zastoupeni také odborníci na hlavní podporované oblasti – sociálně znevýhodněné skupiny a podporu zdravého životního stylu. Od roku 2004 provozuje značka Albert také vzdělávací program zdravé výživy Zdravá 5 určený pro děti a jejich rodiče. Více informací naleznete na www.nadacnifondalbert.cz a www.zdrava5.cz.

vloženo: 03.05.2014
Všechna práva vyhrazena. © 2006-2014 www.kam-na-vylet.cz
Tipy pro Vás : Webkamery a televize |
TOPlist